O nas

Jesteśmy by pomagać

Gabinet masażu i fizykoterapii

  • Nasze doświadczenie sięga 2000 roku. Przez cały ten czas, w różnych miejscach i formie, pomagamy innym walczyć z bólem oraz wspieramy zdrowie naszych Pacjentów poprzez masaż leczniczy. Gabinet Masażu i Fizykoterapii jest prowadzony w ramach przedsiębiorstwa społecznego, którego najważniejszym celem jest wspieranie działalności Fundacji "Pomagam niewidomym".

 

  • Gabinet Masażu i Fizykoterapii to miejsce otwarte na wszystkich Pacjentów, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy. Oferujemy masaż leczniczy i relaksacyjny, a także zabiegi fizykoterapeutyczne z wykorzystaniem metody Salus Talent. Poznaj naszą OFERTĘ.
wlorek_www_011
  • Fundacja została założona przez Władysława Lorka. Głównymi celami działalności fundacji jest pomoc osobom niewidzącym oraz wszystkim niepełnosprawnym. Ludzie niepełnosprawni często są niezauważani w społeczeństwie, dlatego chcemy zaproponować tym ludziom wsparcie i pomoc. Chcemy działać według zasady: Niepełnosprawny nie znaczy wykluczony z życia!

Nasz zespół

  • Nasz Gabinet tworzą wyjątkowi ludzie, którzy każdego dnia są gotowi, aby pomagać innym. Dlatego nasz zespół, to największa wartość!
wlorek_www_041
andrzej_021

Władysław

Andrzej

materiał video

Nasza działalność w Regionalnej Telewizji Kablowej

  • O działalności Gabinetu Masażu i Fizykoterapii powstało wiele materiałów w lokalnych mediach. Jeden z nich to program nagrany przez Regionalną Telewizję Kablową, w którym z Władysławem Lorkiem rozmawiał Krzysztof Witowski. 
działamy dla innych

Dowiedz się więcej o naszej Fundacji

Dowiedz się więcej

Nasz oferta

Masaż leczniczy

Wykonujemy masaż ukierunkowany na lecznicze efekty przy schorzeniach dotyczących różnych części ciała.

- więcej -

Leczenie bólu

Przywracamy komfort życia i możliwość normalnego funkcjonowania bez bólu. Robimy to skutecznie

- więcej -

Zabiegi fizykoterapia

Korzystamy z możliwości nowoczesnego i skutecznego urządzenia Salus Talent. W ten sposób pomogliśmy wielu osobom

- więcej -